SEKOCENBUD

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych
Budownictwa PROMOCJA Sp. z o.o.

Praca

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Pracownik działu marketingu i reklamy

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych reklamodawców,
  • PR firmy w prasie i w internecie, obsługa mediów społecznościowych, przygotowywanie newslettera,
  • Udział w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych,
  • Udział w przygotowywaniu i obsługa konferencji, targów i szkoleń,
  • Planowanie i weryfikacja reklam zamieszczanych w wydawnictwach Sekocenbud,
  • Inne prace zlecane przez przełożonych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku pracownika ds. reklamy i marketingu,
  • Znajomość branży wydawniczej i budowlanej,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office (znajomość programu WF-MAG będzie dodatkowym atutem),
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzoną pracę,

Miejsce pracy: Warszawa, Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w miłym zespole pracowniczym. Prosimy o przesyłanie dokumentów – życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego – na adres kkaczmarska@sekocenbud.pl z dopiskiem „Pracownik działu marketingu i reklamy”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa Promocja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Migdałowej 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa Promocja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Migdałowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.