Praca

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Specjalista ds. wycen budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wykonywanie przedmiarów i kosztorysów,
  • wykonywanie opinii i analiz z zakresu kosztorysowania i wycen robót budowlanych,
  • weryfikacja istniejących i tworzenie nowych produktów w bazach cenowych systemu SEKOCENBUD.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo ogólne),
  • minimum 6-letnia praktyka,
  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i analiz dotyczących robót budowlanych w tym konieczna znajomość programu do kosztorysowania,
  • znajomość rynku budowlanego (m.in. obecnie stosowanych technologii oraz cen materiałów i robót),
  • sprawne czytanie dokumentacji technicznej, w formie drukowanej i elektronicznej (pliki DWG, PDF  itp.)
  • znajomość prawa budowlanego i przepisów dotyczących kosztorysowania,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • konieczna jest dobra znajomość komputera – w tym pełnego pakietu MS OFFICE,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
  • pracę w miłym zespole,
  • system szkoleń wewnętrznych,
  • pakiet świadczeń medycznych.

CV i list motywacyjny wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać na adres e-mail sekretariat@sekocenbud.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SEKOCENBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r., poz. 1781)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest SEKOCENBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 182. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.