SEKOCENBUD

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych
Budownictwa PROMOCJA Sp. z o.o.

Zachęcamy do zakupu programów kosztorysowych

Nowe wersje programów SeKo PRIX-WKI 12.2, SeKo PRIX 12.2, SeKo SMART 12.2 oraz SeKo WKI 12.2

Przekazujemy Państwu kolejną aktualizację programów SeKo PRIX, SMART, PRIX-WKI oraz SeKo WKI.

Wersja 12.2 przynosi kolejne nowe funkcjonalności związane z obsługą technologii BIM – zmodyfikowana tabela powiązań BIM z rozróżnieniem na powiązania IFC i XML oraz zaawansowanym filtrowaniem elementów. Ponadto pojawia się możliwość rozbudowy tabeli powiązań bezpośrednio z poziomu importu pliku IFC i XML.

Kolejną nowością jest możliwość przeliczania tylko zaznaczonych składników, a nie wyłącznie całego kosztorysu.

Import plików ATH został sparametryzowany dając użytkownikowi możliwość importu (tak jak dotychczas) całych wyrażeń przedmiarowych lub ograniczenie się jedynie do wartości wynikowych.

Wyrażenia arytmetyczne pojawiają się też jako nowość w edycji nakładów. Wcześniej ta sama funkcjonalność była już Państwu znana z edycji działów i pozycji.

Jak zwykle pracowaliśmy nad optymalizacją wydajności i szybkości działania oraz poprawialiśmy drobne błędy zgłaszane nam przez Użytkowników. Przede wszystkim udało się naprawić belkę tytułową aplikacji (Użytkownicy niektórych systemów zgłaszali problem z klikaniem na ikonkach minimalizacji i maksymalizacji).

Nowa wersja zawsze związana jest z nowym katalogiem normatywnym – tym razem jest to KNR-O 9-32 Roboty hydroizolacyjne i renowacyjne – system Remmers.

Zapraszamy do zakupu programów w naszym sklepie internetowym.

Dodatkowe informacje i sprzedaż:

22 24 25 435  programy@sekocenbud.pl  

22 24 25 450  sprzedaz@sekocenbud.pl