SEKOCENBUD

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych
Budownictwa PROMOCJA Sp. z o.o.

Praca

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Referent ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów i usług firmy,
  • Prezentacja oferty produktów i usług oferowanych przez firmę,
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku pracownika ds. sprzedaży/handlowca,
  • Znajomość branży wydawniczej, budowlanej,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie,
  • Umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office, (w tym Excela na poziomie pozwalającym na wykonywanie prostych zestawień i analiz),
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzoną pracę.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w miłym zespole,
  • system szkoleń wewnętrznych,
  • pakiet świadczeń medycznych.

CV, życiorys zawodowy wraz z oczekiwaniami finansowymi oraz dopiskiem "Referent ds. sprzedaży" prosimy przesyłać na adres sekretariat@sekocenbud.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych. Dz.U. Nr 133 poz.883)”.

Specjalista ds. wycen budowlanych

  • wykonywanie przedmiarów i kosztorysów,
  • wykonywanie opinii i analiz z zakresu kosztorysowania i wycen robót budowlanych,
  • weryfikacja istniejących i tworzenie nowych produktów w bazach cenowych systemu SEKOCENBUD.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 6-letnia praktyka,
  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i analiz dotyczących robót budowlanych w tym konieczna znajomość programu do kosztorysowania,
  • znajomość rynku budowlanego (m.in. obecnie stosowanych technologii oraz cen materiałów i robót),
  • sprawne czytanie dokumentacji technicznej, w formie drukowanej i elektronicznej (pliki DWG, PDF  itp.
  • znajomość prawa budowlanego i przepisów dotyczących kosztorysowania),
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • konieczna jest dobra znajomość komputera – w tym pełnego pakietu MS OFFICE,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

CV, życiorys zawodowy wraz z oczekiwaniami finansowymi oraz dopiskiem "Specjalista ds. wycen budowlanych" prosimy przesyłać na adres promocja@sekocenbud.pl.